Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omamná rozkoš

21. 9. 2010

Omamná rozkoš

„Ano, je to už tak dávno. Bože jak ráda na ty časy vzpomínám.“ Říkala si v duchu Zdena a se zavřenýma očima přemýšlela o době, kterou před několika lety zažila a která jí dala to o čem tak dlouho jen snila. Seděla v křesle, na stole stál malý hrneček s kávou, která provoněla celý obývák a vedle doutnala nedokouřená cigareta. Tehdy jí bylo dvacet let a život se jí zdál příliš zlý a neústupný. Nemohla se dočkat léta až zase pojede za muzikou. Přátelé s kterými dřív jezdívala už neměli čas, pohltila je kariéra a honba za penězi. Dokonce se těšila, že ten rok bude cestovat s batohem na zádech sama a že snad pozná jiné lidi, kteří budou naladěni na stejnou notu jako ona.

To léto seděla ve svém bytě u oběda a přemýšlela nad tím, kde by si mohla vypůjčit nějaké peníze na vynikající festival. Bylo před výplatou a peníze jednoduše došly dřív než by měly. V tom zazvonil telefon. „Ahoj Zdenko tady je Radek. Zdenko pojeď se mnou na zítřejší festík .“ „Jé Ráďo, ani nevíš jak bych jela, už hodinu přemýšlím kde na to vezmu, jsem absolutně bez peněz, takže nikam nemůžu,“ řekla Zdena a v očích se jí zaleskla slza. „Já Tě zvu se vším všudy, něco jsem vydělal a nechce se mi jet samotnému.“ Ve Zdeně hrklo a vyrazila ze sebe : „Za okamžik mám zabaleno, kde se sejdeme?.“ Dojeli na festík a potkali Radkova kamaráda. „Ahoj já jsem Jirka a Ty?“ Zeptal se Zdeny. Byl to nádherný muž. Vlasy kaštanově hnědé, krátce střižené. Jeho pleť byla krásně rovnoměrně opálená a postavu měl jako vystřiženou z časopisu. „Asi jsem se zamilovala,“ pomyslela si Zdena a bylo vidět, že i Jirka se tváří povědomě. Ten večer Zdena poznala celou partu, která byla spolčená s Jirkou. Hrálo se, zpívalo a smích nebral konce. Všimla si, že je tam ještě jeden muž, který se po ní dívá. Byl to blonďák a jeho úsměv byl úžasný. Jmenoval se Marek. Stále se tvářil, jako by nic, ale kdykoli se na něj Zdena podívala, zjistila, že jí sleduje. Večer se chýlil ke konci a bylo na čase jít spát. Jirka beze slova vzal Zdenu za ruku a se slovy: „Jdeme si najít dobré místo na spaní, než nám ho někdo zabere.“ Rozloučili se a odešli. Rozložili spacáky a ulehli. Jirka nevydržel dlouho nečině ležet. Naklonil se ke Zdeně a jiskra vzplanula v ohromný oheň bez dýmu. Líbali se tak vášnivě a divoce, že se to nedalo vydržet. Jirka hladil Zdenina malá, ale pevná ňadra a Zdena cítila jak jí vlhnou kalhotky. Tak dlouho neměla muže, že se jí to zdálo jako sen.

Otočila se a položila se na Jirkovo svalnaté tělo. Rozsévala polibky po jeho hrudi a postupovala stále níž. Cítila tvrdý penis a toužila ho laskat. Snad chtěla Jirkovi dokázat, jak je dobrá v orálním sexu, snad chtěla sama sobě dokázat, že to ještě nezapomněla. Obemkla krásný pyj svými plnými rty, rukou polaskala velká, hladká varlata, vyjela nahoru a při zpětném pohybu ohrnula předkožku. Prsa jí ztuhla a tělem kolovaly stále teplejší vlny. Jirkova ruka zajela na její zadeček a prsty pomalu přejížděly po provlhlé Mušličce.Stačil první dotek a Zdena se slastí zachvěla. Zavřela oči a s větší vášní líbala Jirkův penis. Ta nádhera byla tak dokonalá, jako kružnice bílého měsíce na obloze, jenž jim svítil na cestu milování. Právě když se oba dva začali zmítat v slastných pocitech blížícího se vyvrcholení a kdy Zdena zatoužila cítit penis ve svém lůně, které bylo připraveno pojmout ten obrovský a tvrdý penis, stalo se něco co se stát nemělo. Tupá bolest pod Zdeninými žebry postupující až pod lopatky v zádech, přerušila milování. Zdena se zvedla, těžce oddychovala a snažila se tu tak dobře známou bolest zaplašit. „Jirko, mám problém……..můj žlučník.“ Jirka vyskočil, jako když do něj střelí. „ Počkej tady, dojdu do areálu pro léky. Odešel. Zdena se po chvilce zvedla, dobře věděla, že chůze jí většinou pomohla a došla až k areálu, kde parta lidí stále ještě zpívala a hrála na kytary. „ Co Ti je?“ Zeptala se Zdeny kamarádka. „ Ale, vypila jsem moc vína a teď mě z toho chytil žlučník. Jirka se vrátil a podával Zdeně lék a kelímek s pitím. Zdena zapila tabletu a až po pár doušcích zjistila, že jí dal na zapití víno. Chvíli seděla opřená o strom a najednou usnula. Ráno se vzbudila ve svém spacáku a vůbec netušila jak se tam dostala. Z milování nebylo nakonec nic a láska? Ta také usnula a znovu se neprobudila. Zdena to vzala jako flirt a s Jirkou se tomu druhý večer smáli. Nicméně milovat se znovu už nezkoušeli.

Měsíc na to, zvoní u Zdeny telefon. „ Ahoj tady Jirka, pořádám akci. Pojedeš?“ „To se ví, že jo,“ odpověděla Zdena a šla si zabalit věci. V duchu přemýšlela o minulém nevydařeném milování a usmyslela si, že nyní to nezkazí. Proto nezapomněla zabalit krabičku s léky na žlučník. Na nádraží již byli všichni. Nálada byla dobrá, jak jinak a vlak měl odjíždět zanedlouho. „Pojď na cigaretu,“ ozvalo se za Zdeninými zády. Byl to Marek, ten blonďák z festivalu. „Proč ne? Máme čas.“ Odpověděla Zdena. Stáli venku před nádražím, Zdena se ptala co dělá a na oplátku povídala o své práci. Hodně jí překvapilo, že se Marek k ní tak hlásí, že ho zajímá co ona dělá, když věděl, že si tehdy na festivale něco začala s Jirkou. Byla sama udivená, že ani jí není Marek lhostejný. Dokouřili a vrátili se zpět na nádraží. Ve vlaku byla príma nálada, dokonce se jim všem podařilo přesvědčit jednu příjemnou slečnu, aby jela s nimi. Jirka si začal Zdeny zase víc všímat a Zdena si přestala všímat Marka. Vše jako by bylo zase naruby. Večer dorazili konečně na místo, ze kterého měli dojít až do známých jeskyň. Většina lidí si usmyslela, že nepůjde v noci a že si počkají na ranní autobus. Jirka se Zdenou byli odhodláni tu dalekou cestu dojít pěšky. Šli celou noc, povídali si o životě, drželi se jako milenci za ruce a vzájemně se podporovali. K ránu konečně došli do vesničky,ze které už to bylo jen pár kilometrů. Zastavili se u autobusové zastávky. Absolutně vyčerpaní ulehli, políbili se a držíc se za ruce usnuli. Celý den potom strávila celá parta pohromadě. Spousta smíchu, muziky a vtipů. Večer si Zdena položila spacák do jedné malé jeskyně hned vedle Jirky. Byla unavená, lehla si a čekala na Jirku. „Snad to dnes vyjde,“ pomyslela si.

Z polospánku jí probudil podivný zvuk. V matném světle svíčky zpozorovala Jirku jak odhaluje velká ňadra Markétě, té slečně, kterou přemluvili ve vlaku, aby jela s nimi. Viděla jak jí Jirka líbá na její horké rty. Jazyky hrají hru na schovávanou, prsty se proplétají mezi sebou a oblečení mizí kdesi v koutě jeskyně. Jejich steny se rozléhají celou jeskyní, Jirka šeptá sladká slova Markétě do ouška a ona masíruje obnažený pyj. Jazykem Jirka laská bradavky tyčící se vzhůru a měnící svou barvu i tvar. Postupuje níž, zastavuje se u hebkého, bílého bříška a napíná Markétin chtíč. Jazykem přejíždí z jednoho bodu na druhý až se konečně dostává k malému proužku chloupků, jenž zdobí Markétin klín. Kundičku má hladce oholenou, leskne se ve svitu svíčky jako slunce na hladině vody. Naběhlý Venušin pahorek si žádá své a Markéta zajíždí prstem na jeho špičku. „Hmm…“ Zavrní do ticha. Poodhrne záclonky stydkých pysků a odhalí tak Jirkovi svou Berušku v celé kráse. Jirka neodolá a jazykem zamíří přímo do ní.

„Tohle se nedá vydržet,“ pomyslela si Zdena a rukou zaplula pod své kalhotky, které byly už tak dost promáčené. Okamžitě našla bod, který byl hnacím motorem k nádhernému uspokojení a počala ho třít. Poštěváček rostl a dírka v Boubelce se zvětšovala. V tom si Jirka Zdeny všiml. Zpozoroval, že její ruka dřímá v jejím klíně a nepozorovaně jí po očku sledoval. Náhle lehce pokynul prstem a Zdena pochopila. Přitočila se ke dvojici milenců a bouřlivě políbila Jirku. Markéta otevřela oči a zůstala v němém úžasu. Za moment se vzpamatovala a zajela svou rukou do Zdeniných vlasů. Zdenou otřáslo sladké zachvění a maličko strach. To když si uvědomila, že je to ruka Markéty, která jí tak krásně hladí ve vlasech. Markéta přidala na síle a podařilo se jí Zdenu stáhnout až na dosah svých rtů. Jejich ústa se spojila v mlčenlivém polibku a jazyky spolu začaly laškovat. Jirka s překvapeným leskem v očích využil příležitosti a obratně svlékl Zdeně tričko, rozepnul podprsenku a své rty přitiskl na její ňadra. Potom Zdeně zvedl ruku vzhůru a od konečku prstů zasypával paži polibky. Zastavil se u podpažní jamky a jazykem laskal okolí. Cítil nádhernou vůni Zdenina parfému, která ho okouzlovala, už když se ke Zdeně přiblížil tehdy poprvé.

Markéta stále dychtivěji Zdenu líbala, osmělila se a prsty nahmatala její Kundičku skrytou pod kalhotkami. Zdena se spěšně vysvlékla, aby Markétě poskytla pohled na svou Berušku. Zůstala v pokleku. Kolena mírně od sebe a kochala se pohledem na Markétino umění jazykem obšťastňovat její klín. Jirka se neudržel a přidal se k počínání Markéty. Jejich jazyky a rty se setkali u sladké Svatyňky, jenž patřila Zdeně. Střídali polibky své s líbáním té sladké dírky. Zdena zaklonila hlavu, kolena se jí rozjela po měkké přikrývce a zachvátil jí pocit blaha. Markéta se otočila na záda a dívala se přímo na tu krásnou Kundičku. Jirka si položil Markétiny kotníky na svá ramena a zabořil svůj sexu chtivý pyj do její Boubelky. Zdena zvedla hlavu a ocitla se tváří v tvář Jirkovi. Okamžitě se rozhodla ho líbat. Cítila lechtivý pocit uvnitř svého bříška, to jak Markéta svým jazykem dělala doslova zázraky. Po zádech jí přejížděl mráz a střídal se s horkem. Kolena se jí třásla a ňadra měla napjatá. Čím více Jirka zasouval svůj penis do Markétiny dírky, tím více Markéta dráždila Zdenin klitoris a všichni tak umocňovali své vyvrcholení.

První se roztřásla Markéta. Celým tělem jí projela lavina rozkoše. Zablesklo se jí před očima a ucítila mohutný stah ve své Kundičce. Sevřela tak Jirkův penis a zmítala se v sladké křeči blaha. Jako smyslů zbavená zrychlila rejdění svého jazyka na poštěváčku Zdeny a ta se napnula jako tětiva na luku. Pevně zavřela oči a měla dojem že uvidí sedmou barvu duhy. Ocitla se na přesně vyšlapané cestičce vyvrcholení, poseté démanty roztodivných barev a tvarů. Jeskyní se nesly steny obou dívek, ozvěna je vracela zpět a Jirka neměl šanci uniknout. Na poslední chvíli nechal vyklouznout pyj z Markétiny šťávami zalité Svatyňky a na její bílé bříško se vyřítil proud bílého, teplého semene. Zdenka, jen co se maličko vzpamatovala, stačila ještě slíbat poslední krůpěje té milostné tekutiny, jenž zářily na obnaženém žaludu, jako perličky právě vylovené z moře. Všichni tři se svezly na přikrývku a tiše oddechovaly. Zdenka věděla, že z toho láska nikdy nebude. I Jirka to věděl, jen Markéta měla jiný plán. Dočista pro Jirku ztratila hlavu. 

Několik dalších víkendů jezdila celá parta na další a další akce. Vše se obrátilo úplně jinam než by kdokoli čekal. Zdenka se stala Jirkovou kamarádkou a pomáhala mu řešit problém s Markétou. Markéta se bezhlavě zamilovala, Jirka ovšem nikoli. Stále více se však Zdenka věnovala Markovi a on jí. Vznikalo mezi nimi pouto, kterému chyběl už jen krůček k lásce. 

O pár týdnů později pozval Marek Zdenku do jedné malé hospůdky. Seděli dlouho noci, popíjeli a povídali si. Zdenka cítila, že se zamilovala a když jí Marek vzal za ruku, věděla že on je také zamilovaný. Od té doby Zdena s Markem vychutnávali nádheru lásky, milování jen a jen spolu. Jejich milování bylo naprosto dokonalé a plné vášně a nikoho nenapadlo přibrat si k sobě třetího. Až do té doby, kdy Marka právě tato myšlenka přepadla. Zatoužil Zdenku vidět jak se miluje se ženou, fantazie mu pomáhala snít o tomto milování. 
Ale to už je jiný příběh…….
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V autobuse

(1PIRIS, 24. 9. 2010 6:27)

V autobuse
To jsme takhle jednou jeli s mojí ženou Lídou od známých, kde jsme se trochu zpumprdlíkovali. Napřed jsem si řekl, že to domů odřídím, ale rozum nakonec zvítězil, a tak jsme nechali auto u jejich domu na Strahově a cupitali na autobus. Bylo kolem půlnoci, takže velké naděje jsme si nedělali, ale na zastávce stál hlouček lidí, takže snad poslední linka ještě nejela. Měli jsme štěstí, asi po deseti minutách bylo vidět světla přijíždějícího autobusu, ale ouha, byl totálně narvaný od řidiče až po zadní okno. Zjevně svážel fanoušky bigbítu ze Strahovského koncertu Aerosmith, protože polovina lidí měla stejná trička s nápisy, zřejmě čerstvě zakoupená na koncertu a natažená přes oblečení. Nakonec se nám podařilo nacpat se dovnitř zadními dveřmi, a to za pomoci dvou mladíků, kteří nás dovnitř natlačili a stáli na spodním schůdku, opřeni o dveře. Byli jsme jako sardinky, když mi najednou Lída šeptá do ucha „Ten kluk mi hladí nohu.“ Napřed jsem se zarazil, ale z výrazu její tváře bylo zřejmé, že jí to nijak nepříjemné není. „A líbí se ti to?“ zeptal jsem se a představoval si, jak jí cizí kluk jede dlaní po noze. Pak jsem si uvědomil, že má Lída docela sexy minišaty, a že ten kluk, co stojí o schod níž, musel mít už na zastávce docela libido při pohledu na nádherné štíhlé Lídiny nožky v botách na jehličkách.

Byl jsem sám zvědav, jak bude moje žena reagovat. Opřela si hlavu o moje rameno a chvíli mi jazýčkem olizovala ušní lalůček. Slyšel jsem, jak vzrušeně dýchá. „Chceš slyšet, co mi dělá?“ zašeptala a vrazila mi jazyk do ucha. Pak mi ho celé olízla, až se mi postavil. „Šimrá mě rukou po vnitřní straně stehna a jede stále nahoru. Teď mě šimrá přes kalhotky…bože já začínám vlhnout. Teď mi prstem odhrnul kalhotky a zajel mi dovnitř asi dvěma prsty..“ šeptala Lída a vzrušeně se ke mně tiskla. Nejraději bych ji osahával sám, ale jednou rukou jsem se držel tyče a ve druhé jsem měl aktovku s doklady a klíči od bytu a od auta. Pak jsem ucítil, jak Lída trochu roztáhla nohy od sebe, přičemž mi dupla na botu a začala se téměř neznatelně pohybovat do rytmu. „Miláčku, on mně šuká asi třema prstama a já teču jako řeka,“ oznámila mi Lída a za chvíli jsem viděl, jak si kouše spodní ret, což znamenalo jediné – přichází na ni orgasmus. A opravdu, za chvíli mi začala potichu kňučet do ucha a pak se najednou celá roztřásla a zakousla se mi do límce bundy a prsty mě sevřela jako klíště. Asi půl minuty byla úplně strnulá a pak sevření povolilo. Zaslechl jsem mlasknutí, jak zřejmě kluk vytáhl svoje prsty z Lídiny kundy a vtom autobus zastavil. Na zastávce sice nikdo nebyl, ale asi chtěl někdo vystoupit, protože dav uvnitř autobusu se začal vlnit a posouvat. Nedalo se nic dělat, několik nás muselo vystoupit ven, abychom uvolnili výstup.

Ti dva výrostci vyskočili první, za nimi já a Lída a ještě několik dalších kluků. Když vystoupila skupinka dvou kluků a jedné holky, začali jsme se cpát nazpátek. Řekl bych, že teď bude uvnitř víc místa, ale nevypadalo to tak. Ti dva smradi nás tentokrát předběhli a na chodníku jsme zbyli jen já a Lída. Když začal autobus bzučet, udělalo se uvnitř trochu místa, ale nastoupit stačila jen Lída, mně se dveře zavřely před nosem. Zahlédl jsem jen jednoho z těch dvou, jak se na mně kření a mokrým prstem našmudlal na okno dveří kosočtverec s čárkou uvnitř. Bylo mi jasný, od čeho má prst mokrej, zvlášť když si pak k němu významně přičichl. Jako na potvoru jsem měl vybitej mobil, a tak jsem si ani nemohl zavolat taxíka. Domů jsem se dostal asi za dvě hodiny, bolely mně nohy, zato jsem byl už celkem vystřízlivělej. V bytě byla tma, takže Lída už asi chrní, pomyslel jsem si, ale z omylu mne vyvedly tlumené vzdechy, které se ozývaly z ložnice, stejně jako pravidelné vrzání postele. Napřed jsem si myslel, že si Lída prodloužila svůj erotický zážitek z autobusu svými vibrátory, jenže ty zvuky nevydávala jedna osoba. Rozsvítil jsem a na zemi v předsíni jsem uviděl Lídiny lodičky, kalhotky, zmuchlané šaty, asi čtvery cizí pánské tenisky nějaké džíny a několik triček s nápisem …. AEROSMITH.

Re: V autobuse

(rectory, 9. 12. 2010 12:40)

zajímalo by mě jak pán zareagoval... :D

Podobnost?

(Diorelka, 1. 12. 2010 7:56)

...ačkoliv jména jsou zdánlivě podobná, nejsou autentická. I když na druhou stranu dalo by se nad tím polemizovat...Kdo ví, ten holt ví.